Tableau ułatwia życie

analiza danych

Tableau to oprogramowanie, które służy do analizy danych i dzielenie się nimi przez interaktywne zestawienie. Licencjonowanie tableau jest niezwykle skuteczne i pomocne dla każdej firmy. Filozofia programu brzmi wszak: „Pomagamy ludziom zobaczyć i zrozumieć dane”.

Czym jest tableau?

Tableau to skuteczny system Business Intelligence, dzięki któremu setki tabel z danymi można zamienić na czytelne i zrozumiałe wykresy. Umożliwia to proste tworzenie potrzebnych raportów, statystyk i prognoz na przyszłość tym samym ułatwiając rozwój każdego działu i każdego biznesu.

Najważniejszą zasadą funkcjonowania tableau jest umożliwienie każdemu prezentowanie danych, zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi oraz łatwe odnajdywanie zależności. Niezależnie od działu, funkcji, czy też formy biznesu, wszyscy mają do czynienia z przetwarzaniem informacji. Dzięki tableau są one zrozumiałe.

Tableau ma szereg zalet, do których należy przede wszystkim możliwość jego uruchomienia na każdym urządzeniu (nie wymaga specjalistycznych sprzętów), intuicyjność oraz szybkość oprogramowania. Większość operacji z przetwarzaniem danych program wykonuje automatycznie tak, że użytkownik otrzymuje gotową wizualizację i może ją dowolnie przekształcać.

Czy tableau jest dla mnie?

Tak, jeśli tylko masz do czynienia z danymi i podejmujesz decyzje opierając się na nich. Jest to program przeznaczony zarówno dla analityków, informatyków, menadżerów, jak i biznesu. Skorzystają z niego także lekarze, naukowcy, urzędnicy, a nawet dziennikarze i blogerzy. Łatwy w obsłudze i nie wymagający miesięcy żmudnych szkoleń z pewnością okaże się niezastąpiony. Licencje tableau są po prostu dla wszystkich.

Cennik tableau- czy warto?

Odpowiedź brzmi: warto! Cennik tableau jest zależny od tego, ile osób obejmują licencje tableau i jakie będą możliwości jego wdrożenia.  Dostęp zależy m.in. od liczby użytkowników. W przypadku tableau cena zawsze jest korzystna, gdyż w zamian za licencję otrzymujemy niezbędne narzędzie do pracy.

Na stronie Astrafox dostępny jest tableau cennik, który obejmuje wszystkie możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *